Volajte: +421 903 715 571

Detailné informácie o nehnuteľnosti

PREDAJ: 4.izb.byt s terasou v centre L.Mikuláša

205 m2 4 počet Izieb 2 počet Kúpeľní 1 počet Garáží Year Built: 20

 

PREDAJ: 4.izb.byt s terasou v centre L.Mikuláša – RE/MAX Slovakia

Ponúkame na predaj 2×2 izbový (4 izbový) vytvorený z dvoch totožných susedných 2- izbových bytov, nachádzajúcich sa na druhom nadzemnom podlaží, pričom každý byt pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, WC, kúpeľne, z moderne riešenej obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou a jedálňou a zo samostatnej izby. Z obývacej izby je vchod na priestrannú slnečnú terasu situovanú na juh do tichého átria bytového domu. Orientácia bytov na juh ich robí slnečnými a teplými. Vstup do bytov je z preskleného zádveria pre 3 byty, pričom kľúče od vstupu majú len majitelia bytov, čo zaručuje zvýšenú bezpečnosť. Byty sú vybavené plastovými oknami (tepelnoizolačné dvojsklo) a bezpečnostnými protipožiarnymi vchodovými dverami. Výhodou bytov je oddelené WC od kúpeľne, nakoľko väčšina klientov preferuje práve takúto dispozíciu. Dizajn s dôrazom na funkčnosť uspokojí aj vysoká nároky klienta, pričom mu zabezpečí komfort a kvalitu bývania. Byty neboli obývané, čo vytvára priestor pre nového majiteľa zariadiť si byty úplne podľa jeho predstáv. V bytoch sú pripravené prípojky na TV, internet, v kúpeľni je zabudovaná predpríprava na vaňu a umývadlo, práčkový sifón a el. bojler 120l. Elektrické kúrenie je samostatne regulovateľné v každej miestnosti. Byty sú k dispozícií ihneď po kúpe.
Prevádzkové náklady bytu sú 25 Eur plus platba za elektrinu cca 100 Eur.

Ako bonus sme pre Vás pripravili vizualizáciu ponúkaného bytu. Nakoľko byt sa predáva ako holobyt, novému majiteľovi tak vzniká priestor pre realizáciu svojich predstáv. V prípade, že sa radšej nechá inšpirovať našimi, ponúkame pár fotografií. Pozornosť upriamujeme na zimnú záhradu, ktorú je možné realizovať na priestrannej slnečnej terase.

POLOHA:
Exkluzívna poloha bytu v centre mesta na tichej ulici Ester Šimerovej Martinčekovej zaručuje, že užívatelia tohto bytu budú využívať maximálny komfort pri zabezpečovaní svojich životných aj spoločenských potrieb a ušetria množstvo drahocenného času a dopravných nákladov, ktoré budú môcť venovať svojim najbližším alebo svojím koníčkom. Byt týchto parametrov a umiestnením je najviac vyhľadávaný záujemcami o dlhodobý, resp. krátkodobý prenájom (všetky služby v dosahu), čo iba zvyšuje jeho hodnotu. Byt svojou polohou a umiestnením je takisto vhodný na kancelárske priestory alebo ako sídlo pre firmy, ktoré potrebujú mať všetky služby v dosahu.

BYTOVÝ DOM:
Bytový dom sa nachádza v tichej a vyhľadávanej oblasti v juhozápadnej časti centra mesta Liptovský Mikuláš.
Výhody bytového domu (NOVOSTAVBA) sú:
Konštrukcia stien : tehlová
Povrchová úprava : vápenno-cementová omietka
Zatepľovací systém : minerálna vata hr. 100mm s omietkou
Okná : plastové (tepelnoiz. dvojsklo R=1,0 W/m2K)
Energ. hospodárnosť : energetický certifikát B
Vchodové dvere : bezpečnostné s audio vrátnikom
Výťah : nosnosť 380kg
Bezbarierový vstup : áno
Parkovacie miesto : vonkajšie priamo pred bytovým domom
: podzemné parkovacie miesto
Vysokú kvalitu a dlhú životnosť zabezpečuje realizácia výstavby renomovanou stavebnou firmou STAVOINDUSTRIA Liptovský Mikuláš a.s., ktorá má sídlo hneď vedľa bytového domu.

Umiestnenie nehnuteľnosti na mape

Dušan Stančík

Majiteľ Realitnej kancelárie RE/MAX Reality Brokers v Martine
Špecializujem sa na predaj,prenájom a trhové ocenenie nehnuteľností

Skúsenosti a Ocenenia

Ukáž profil makléra

Kontaktujte makléra nehnuteľnosti

Ďalšie nehnuteľnosti makléra

Comments are closed.